Back to top

BENEFITS:

Healed sinuses help combat other diseases

Appearance improvement

Seeing beyond - sinus polyps symbolics

Extra benefits of Healing by Force of Nature

czego się spodziewam, patrząc na bieżące przesłanki

Oczywiście rzeczy podstawowej - bezoperacyjnego i bezlekowego ustąpienia polipów, udrożnienia wszystkich kanałów zatokowych i usunięcie wszystkich zakażonych złogów wydzieliny z zatok. Niektóre ujścia zatok udrożniły się całkowicie, a niektóre jeszcze nie. Ewidentnie jednak wszystko zmierza coraz szybciej w tym kierunku.

Odzyskanie smaku i węchu. Zdarza mi się czasem pochwycić niewielką “nitkę” zapachu. Na razie to niewiele, ale widzę postęp.

Ustąpienie astmy poprzez zlikwidowanie jej pośredniej przyczyny - przykurczu mięśni klatki piersiowej i przepony. Czuję jak mięśnie te już teraz inaczej pracują i jaki to ma ogromny wpływ na astmę. Powoli zaczyna się wygaszać, a oskrzela nie reagują już na tak wiele czynników jak kiedyś, skurczem, produkcją wydzieliny i dusznością.

Całkowitego zniknięcia ze skóry twarzy obszarów o mocno rozszerzonych porach, znajdujących się na wysokości zakażonych zatok - głównie łuki brwiowe, nos, policzki i podbródek.

Uzyskanie poczucia równowagi. Obecnie jeszcze często kręci mi się w głowie nawet tylko po wydmuchaniu nosa.

Odzyskanie możliwości normalnego, głębokiego, nieprzerwanego snu w nocy. Obecnie jeszcze sen jest przerywany (choć w momencie, kiedy to piszę, udało mi się już jedną noc przespać całkowicie) i niezbyt głęboki.
Usunięcie przez organizm sporych ilości zakażonych bakteryjnie złogów śluzu z zatok oraz oskrzeli w odczuwalny sposób poprawiło i poprawia wszystkie jego funkcje. Zasadniczo poniżej - skutki pośrednie tego zjawiska.

Odzyskanie prawie normalnej pracy jelit.

Odzyskanie czucia w całym ciele, co skutkuje generalnie samoistnym stopniowym zanikaniem gąbczastej tkanki typu cellulitowego z nóg, ramion, brzucha i pośladków. Miejsca te stają się zdrowsze i gładsze. Skóra jest jędrniejsza i bardziej nawilżona. Paznokcie - nieco twardsze i mocniejsze. Znacząca poprawa kondycji włosów - z suchych i łamliwych na gładsze, bardziej elastyczne. Włosy zaczęły rosnąć w miejscach głowy, gdzie wcześniej była tylko skóra czoła.

Wygładzenie i zmniejszenie warstwy skóry na twarzy, narośniętej na wysokości zmienionych chorobowo zatok - wał łuków brwiowych i obszar nad nimi, policzki, nos (nos nieco zmienił kształt i zmniejszył się objętościowo)...

Zmniejszenie się worków pod oczami.

Znacząca poprawa wzroku.

Większy spokój wewnętrzny - bardzo wyraźne obniżenie poziomu istniejącego, nieświadomego napięcia i stresu.

Poczucie pewnego poziomu niezależności od leków w przypadku bólu czy duszności. A to pośrednio brak strachu, czyli brak stresu. Nie muszę już koniecznie mieć leków w domu. Niestraszny mi ból głowy, niestraszna mi astma - mój organizm doskonale sobie radzi bez tabletek i wziewów. Zresztą - może za jakiś czas - do czego w końcu zmierzam - po prostu przestanę mieć do nich jakikolwiek powód.

Znaczne podniesienie poziomu energii, polepszenie pamięci i zdolności intelektualnych.

Dobry kontakt z samą sobą, co dało i daje efekt w postaci zdrowszych wyborów życiowych, witania wyzwań z ciekawością, a nie przygnębieniem i strachem. Zdecydowanie wielkim pozytywem jest to, iż już nie boję się bólu, a to ogromnie dużo mi daje spokoju i optymizmu.

Więcej wolnego czasu i energii odzyskanych z czekania w kolejkach do rejestracji do lekarzy, potem do lekarzy, potem czekania na zabieg czy operację. Mniej wydanych pieniędzy na kosztowne leki - więcej w mojej kieszeni.

co już zauważyłam

układ trawienny

czucie

skóra

oczy

ENERGIA

SPOKÓJ

NIEZALEŻNOŚĆ

PAMIĘĆ

zdrowe wybory

więcej CZASU

mniejsze $wydatki$

Oczywiście niezupełnie dokładnie “gołym” - z lekkim przymrużeniem tego gołego oka - rzecz jasna, nie byłabym w stanie sobie nim zajrzeć np. do zatok.

Benefits visible at first sight

Healing by Force of Nature
Agnieszka Matysiak